Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o

Lipowa 2
55-300 Komorniki
71 ... (pokaż kontakt)
 
O Nas

Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o › Gregoire Besson RY6 5/170/100 2018r.

Gregoire Besson RY6 5/170/100 2018r.

70 650 PLN
(netto)
Rok:
2018
Kraj:
Polska
Województwo:
Dolnośląskie
Miasto:
Komorniki

Szczegóły

Wyposażenie - zabezpieczenie korpusów non-stop hydrauliczne, - zaczep z obrotem hydraulicznym przy pomocy siłownika, - zaczep ze wzmocnioną głowicą obroty typu 270 oraz hydropneumatyczną amortyzacją głowicy, - rama wzmocniona o wymiarach 140x140 mm - siłownik centrujący z pamięcią , - lemiesz z wymiennymi końcówkami - kroje nożowe, - odkładnice półśrubowe H8, - zabezpieczenie non-stop hydrauliczne, - przedpłużki mieszane, - koło boczne podporowo-transportowe z oponą firmy ALIANCE model s323 o rozmiarze 11,5/80x15,3 izużyciu 20%. - Dodatkowe informacje: Numer oferty: AKL63KC1 Jesteśmy największą firmą remarketingową w Polsce !!! Wszystkie oferowane przez nas pojazdy pochodzą z zasobów powindykacyjnych oraz poleasingowych wielu firm z sektora finansowego. Przedmioty znajdujące się w naszej ofercie posiadają wycenę biegłego rzeczoznawcy i są sprzedawane za pośrednictwem aukcji internetowych odbywających się na stronie www.poleasingowe.pl a ceny wywoławcze są niższe nawet o 60 % od ceny rynkowej. Zadzwoń do nas lub napisz, a udostępnimy Ci wycenę rzeczoznawcy: telefon:
pokaż kontakt
Pamiętaj: Z uwagi na fakt, iż pojazdy stoją w różnych częściach Polski, przed ewentualnym przyjazdem zadzwoń w celu potwierdzenia miejsca postoju sprzętu. Główna siedziba naszej spółki czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 09-17:00. Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny.
Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Trader.com (Polska) Sp. z o.o. treści marketingowych dotyczących Autotrader.pl, a także innych usług Trader.com (Polska) Sp. z o.o., a dodatkowo także towarów lub usług spółek z grupy kapitałowej Agora oraz partnerów biznesowych na podane przeze mnie dane kontaktowe
(czytaj więcej ...)
(czytaj więcej ...)
(czytaj więcej ...)
Liczba wyświetleń: -