Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o

Lipowa 2
55-300 Komorniki
71 ... (pokaż kontakt)
 
O Nas

Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o › Pronar NV161/2 NV161/2 2018r.

Pronar NV161/2 NV161/2 2018r.

53 010 PLN
(netto)
Rok:
2018
Kraj:
Polska
Województwo:
Dolnośląskie
Miasto:
Komorniki

Szczegóły

Wyposażenie - zawieszenie sztywne jednoosiowe z osia sztywną, - adapter rozrzucający pionowy 2-walcowy AV20, - przenośnik łańcuchowy z dwoma łańcuchami, napędem hydraulicznym oraz bezstopniową prędkościąprzesuwu, - dyszel amortyzowany do łączenia z dolnym zaczepem ciągnika, - rodzaj zaczepu dyszla: obrotowy z okiem 50mm, - podpory dyszla: prosta mechaniczna teleskopowa, - sterowanie hydrauliczne z rozdzielacza ciągnika, - instalacja hamulcowa pneumatyczna dwuprzewodowa, - jednoprzewodowy system smarowania łożysk ślizgowych przednich kół przenośnika, - korbowy hamulec ręczny, - instalacja oświetlenia 12 V , - drabinka i stopnie burtowe ułatwiające dostęp do skrzyni ładunkowej, - dwa kliny do kół umieszczony w ocynkowanych kieszeniach, - składana drabinka i stopnie burtowe ułatwiające dostęp do skrzyni ładunkowej,- ogumienie firmy ALIANCE model PREMIUM 347 o rozmiarze 18.4-38i zużyciu 20%. - Dodatkowe informacje: Numer oferty: AKL63KC3 Jesteśmy największą firmą remarketingową w Polsce !!! Wszystkie oferowane przez nas pojazdy pochodzą z zasobów powindykacyjnych oraz poleasingowych wielu firm z sektora finansowego. Przedmioty znajdujące się w naszej ofercie posiadają wycenę biegłego rzeczoznawcy i są sprzedawane za pośrednictwem aukcji internetowych odbywających się na stronie www.poleasingowe.pl a ceny wywoławcze są niższe nawet o 60 % od ceny rynkowej. Zadzwoń do nas lub napisz, a udostępnimy Ci wycenę rzeczoznawcy: telefon:
pokaż kontakt
Pamiętaj: Z uwagi na fakt, iż pojazdy stoją w różnych częściach Polski, przed ewentualnym przyjazdem zadzwoń w celu potwierdzenia miejsca postoju sprzętu. Główna siedziba naszej spółki czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 09-17:00. Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny.
Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Trader.com (Polska) Sp. z o.o. treści marketingowych dotyczących Autotrader.pl, a także innych usług Trader.com (Polska) Sp. z o.o., a dodatkowo także towarów lub usług spółek z grupy kapitałowej Agora oraz partnerów biznesowych na podane przeze mnie dane kontaktowe
(czytaj więcej ...)
(czytaj więcej ...)
(czytaj więcej ...)
Liczba wyświetleń: -